Velasca Prestige

790.00 

Lihtsalt vajuta nupule ja paari sekundi pärast on tassitäis kvaliteetset kohvi valmis - täpselt nagu kohvikus!

Kästitööna valminud kohvi
nagu päris baristalt, kuna valisid jahvatusastme, koguse ja järelmaitse just selle
järgi nagu sulle meeldib.

Kvaliteet sinu nõudmisele, ootusest kergem kasutus

Aegumatu disain otse Itaaliast

  • 3 Jooki
  • Klassikaline piima vahustaja
  • Must
  • AquaClean süsteem

Kuni 5000 kohvijooki * katlakavi hoolduseta, tänu AquaClean filtrile

AquaCleani veefilter tagab teiele, et saate võtta maksimumi oma automaatse kohvimasina kasutamisest. Kui vahetate filtrit masina märguandel ei pea te katlakivi hooldust tegema kuni 5000 tassi * puhul, saades selge ja puhta vee kasulikkuse omadused enda kohvijoogi tegemisel. Tänu lisafunktsioonile eemaldatakse katlakivi hoolduse teatis häire automaatselt, kui AquaClean on teie lemmik Gaggia kohvimasinasse paigaldatud.

Reguleeri kohvi koguseid, 5 aroomi tugevust ja 10 jahvatuse astet

See täis-automaatne kohvimasin pakub arvukaid valiku võimalusi, et kohanda jook  vastavalt teie maitsele. Iga joogi saate kergesti isikupärastada ja meelde jätta koguse, tugevuse ja temperatuuri. Ole julge, uuri, katseta ja tee enda unistus teoks iga joogi puhul!

Naudi suurepärast kohvi automaatse puhastus ja juhendatud katalkivi hooldus süsteemile.

See espressomasin puhatsab käivitamisel või kinni lülitamisel automaatselt oma tervet süsteemi veega, see tagab iga tassi kohvi korral suurepäraselt värske maitse. Regulaarne katlakivi eemaldamine pikendab espressomasina eluiga. See seade annab teada, kui katlakivi eemaldamine on vajalik. See juhendab teid ekraanil kuvatavate sõnumitega, mida peate tegema ja millal.

Reguleeri ja salvesta enda isikliku kasutaja profiil

salvestage mis tahes kohvi või piimajoogi kogus ja seda vastavalt teie isiklikule maitsele. ühe nupuvajutusega saate te alati espressot, tava kohvi ja kõiki teisi jooke alati vastavalt enda maitsele.

Reguleeritav kohvitila vastavalt tassile

Meie espressomasinatel olev reguleeritav kohvitila sobib igale tassile, takistades seega kohvi pritsimist või mahajahtumist kohvi valmistamise ajal. sel moel serveeritakse teie espresso alati õigel temperatuuril, hoides kohvimasina puhtana.

Nautige 3 erinevat jooki ühe nupuvajutusega

Nautige erinevaid jooke, olenevalt olukorrast või ajahetkest ja seda igal võimalusel. sõltumata sellest, kas te soovite espressot, tavalist kohvi või piimapõhist retsepti, teie superautomaatne kohvimasin valmistab täiuslikku kohvi topsis tulemuse ilma mingisuguste probleemideta ega ootamiseta

Maksimaalne maitse elamus tänu 100% keraamilistele jahvatajatele

Tugevad 100% keraamilised jahvatajad tagavad puhta kohvi voolavuse ja nautimise momendi aastateks. keraamiline materjal loob ideaalse jahvatuse, mis võimaldab veel voolata ühtlaselt, tuues ubadest välja parima, mida neil pakkuda on. erinevalt teistest "tavalistest" jahvatusseadmetest "tagab keraamiline materjal kohvi mitte ülekuumenemise ja väldib kõrbenud maitset.

Kuum kohvi juba esimesest tassist tänu kiirkuumeneva boileriga

Kiirkuumenev boiler tagab teie perele kuuma kohvi või cappuccino juba esimeses tassis. saladus on selle kergest alumiiniumist ja roostevabast terasest korpus, mis jõuab kõrgetele tempreatuuridele juba väga kiirelt.

Targalt disanitud sobimaks iga köögi kapile või lauale

Teie superautomaatse espressomasina kasutamine on imelihtne, sest tänu eesoleval veepaagi ja prügikasti sahtlile pole nendega töötamine aeganõudev.

Suurpärane piimavahu võimalus tänu klassikalisele piimavahustus otsikule

Klassikaline piimavahustaja, mida baristad nimetavad ka Pannarello'ks, annab auru, mis aitab Cappucino jaoks Teil valmistada pehmet piima vahtu . Vabasta oma sisemine barista, valmistades oma maitsvaid piimajooke eriti traditsioonilisel viisil!

Täiuslik puhastamine tänu täielikult eemaldatavas keetja abil

Keetja seade on iga täisautomaatse kohvimasina süda ja seda tuleb regulaarselt puhastada. täielikult eemaldatav keetja võimaldab sul seda puhastada lihtsalt ja täiuslikult, loputades seda kraani all.

TEHNILISED OMADUSED

Disain

Värv Roostevaba teras

Tehnilised andmed

Kohvioa mahuti 300gr
Piimakannu maht 0.5 L
Jääkide mahuti 10  serveeringut
Veepaak 1.5 L
Voolujuhe 1 m
 Sagedus 50 Hz
Max. tassi suurus 115 mm
Vool 230 V

Üldised omadused

Kohvi kanguse astmed 5
Spetsiaalsed joogi võimalused Reguleeritav piima vahu kogus
Kerge puhastada ja hooldada
  • Automaatne puhastusvee tsükkel
  • Eemaldatav keetja
  • AquaClean filtri võimalus
Jahvatus astmeid 10
Kasutaja võimalusi 1
Ühe nupuvajutusega joogi võimalusi 6
Spetsiaalsed funktsioonid Eelkeetmine
Temperatuuri võimalused 3
Boileri tüüp Kiirkuumenev boiler

Raskus ja mõõdud

Mõõdud(PxLxK) 256 x 340 x 444 mm
Kaal 8.9 kg
Kohvisõber Facebook
Kohisõber Instagram